תפירת וילון קפלים

תפירת וילון קפלים

מגוון איכותי של וילונות קפלים

החברה הוותיקה והמוערכת אמריקן קנון מציעה ללקוחותיה מהמגזר הפרטי, העסקי והמוסדי, מגוון איכותי של וילונות קפלים. הוילונות מוצעים מתוך מבחר קיים או בייצור לפי הזמנה, ומסופקים עבור מחיר משתלם עם רמת גימור מושלמת ותוך עמידה בלוחות זמנים.

מאפייניהם של וילונות קפלים

וילונות קפלים המוצעים על ידינו הינם וילונות הסטה הניחנים בחזות מרשימה של גלים או קפלים מלאים. אלו וילונות עשירים ומאורגנים שישדרגו כל קיר וחלל שבו הם מותקנים, ויוסיפו לו הוד והדר. עבור וילונות אלו אנו משתמשים במגוון סוגי בדים, לרבות בדים רכים ובדים סינטטיים, לרוב ביחס של פי שלושה ברוחבו של הוילון המיועד. התפירה של וילונות מסוג זה יוצרת בחלקם העליון קפלים יפים המעניקים לחלל חזות רכה ונעימה.

וילונות קפלים איכותיים במבחר עשיר

לקוחותינו נהנים ממבחר גדול של וילונות קפלים במחיר משתלם המוצעים משלל סוגי בדים, גדלים, סגנונות ושיטות תפירה. הוילונות מסופקים בהתאמה אישית לכל סוג ומידות של חלל, לרבות וילונות יוקרה ווילון קפלים לחללים גבוהים. הוילונות נתפרים בקפידה ברמה גבוהה ביותר של איכות, ומוצעים לתלייה עם מסילת אלומיניום סטנדרטית, מסילת משיכה באמצעות חוט, ומסילה עם מנוע חשמלי איכותי הכולל גם שלט רחוק.

הזמנת וילונות קפלים

להזמנת וילונות קפלים יפים ואיכותיים בהתאמה אישית מלאה ועבור מחיר כדאי, הגיעו לבית העסק שלנו בפתח תקווה או צרו קשר עם אמריקן קנון בטלפונים 03-9233445/6, או בדוא"ל info@american-cannon.co.il ו- a-cannon@zahav.net.il.