מגבות בסיטונאות

חברת אמריקן קנון הוותיקה והמוערכת מתמחה בייצור ושיווק מגוון מוצרי טקסטיל בסיטונאות עבור מוסדות, לרבות בתי מלון, בתי אבות, צימרים, מכוני בריאות וכושר, פנימיות, בתי הארחה ומוסדות רפואיים. מוצרי הטקסטיל שלנו כוללים בין היתר מגוון איכותי ועשיר של מגבות המסופקות בהתאם לדרישות וצרכי הלקוח, לרבות עטיפתן כמתנה, וזאת עבור מחיר מצוין נטול פערי תיווך ותוך עמידה בלוחות זמנים שנקבעו.

סוגים שונים של מגבות

ברשות חברתנו סוגים שונים של מגבות באריגה באיכות גבוהה, תפירה וגימור. המגבות מוצעות בשלל מידות ומשקלים ובקשת עשירה של צבעים, הכוללים בין היתר את האפשרויות הבאות:

  • מגבות חלקות – לרבות מגבות אמבטיה,מגבות גוף, מגבות פנים, מגבות אישיות לידיים ו חלוקי סאונה המוצעים בסטים שונים ובמשקלים של 380, 400, 450, 550 ו- 580 גרם למ"ר.
  • מגבות באריגת ג'קרד – בשלל דגמים לרבות דגם בייג'ין בטקסטורה פרחונית, דגם נטורלג'קרד עם פסי עיטור זהובים ועם טקסטורות מעודנות, מגבות עם הדפסים צבעוניים בהשראת עולם הצומח ומגבות בדגם שחור ואדום בהשראת סין.
  • מגבות מטבח – כולל בין היתר סט פיקה עם רקמה מעודנת, מגבות מטבח מטקסטורה משובצת המוצעת בשמונה גוונים של ירוק, אדום, אפור, טורקיז, ורוד, כחול וב'ז, וכן סט של שלוש מגבות מטבח משובצות בגווני אדום, שחור וכחול.
  • מגבות רקומות לפרסום – בין היתר מתאפשרת הזמנת מגבות רקומות עם לוגו בכלגודלוצבע, בכמות של מעל שישים יחידות. כמו כן, מגבות רקומות עם כל סוגי הטקסט והכיתוב כדוגמת מגבות מתנה עם רקמת לוגו לקידום מכירות.
  • מגבות ממותגות לבתי מלון, בתי הארחה ובתי אבות עם אריגת שם המוסד בתוך המגבת.

הזמנת מגבות בסיטונאות

להזמנת מגבות בסיטונאות בכל קנה מידה, משקל, צבע וסוג, באיכות גבוהה ועם מעטפת שירות מקצועית ואמינה, צרו קשר עם אמריקן קנון בטלפון 03-9233445/6. אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, בקשה וצורך.

חניה חינם ללקוחותינו במקום, נגישות מלאה לנכים.