וילונות משרד

וילונות משרד החברה הוותיקה והמובילה אמריקן קנון מתמחה בתכנון, עיצוב וייצור וילונות למשרדים. מדובר בוילונות איכותיים, פרקטיים ומעוצבים בהתאמה אישית מלאה, אשר יתרמו לשדרוג ומיתוג העסק. ברשותנו מבחר עשיר ואיכותי של סוגי וילונות למשרד המוצעים בשלל סוגי בדים, סגנונות תפירה ואפשרויות התקנה ושימוש. הוילונות מוצעים עבור מחיר אטרקטיבי ותחרותי במיוחד עם מעטפת שירות יעילה ואמינה, הקשובה וזמינה ללקוח ומחויבת ללוחות זמנים.

וילון שתורם למיתוג המשרד

כידוע, על מנת שמשרד ימשוך קהל יעד ולקוחות מבוקש אין זה מספיק שיצטיין בעבודתו, אלא הוא נדרש גם להציג את תדמיתו. הנראות באה לידי ביטוי בעיצוב מוקפד וייצוגי המותאם לסגנון המשרד ושם לב לכל הפריטים השונים שבו, לרבות הוילונות. חשוב להבין כי וילון למשרד יפה ומעוצב המספק פרטיות ללקוח ומונע אי נוחות מחדירה ישירה של שמש, תורם באופן ישיר לתחושת הנוחות והניחוחות. זאת, לעומת חלל משרדי ערום מוילונות או עם וילונות מוזנחים, ישנים ומוכתבים שאינם תואמים את האווירה והתדמית שהעסק מעוניין לשדר.

מאפייני וילונות למשרד

ברור לנו שוילונות למשרד שאנו מספקים נדרשים להיות מרשימים וייצוגיים, ולבטא את אופי המקום וסגנון עיצובו. זאת כמובן, לצד מענה פרקטי לצרכים השונים בין אם אלו וילונות הצללה למשרד, וילונות האפלה, או לצרכי פרטיות או חציצה. מעבר לכך, ברור לנו שלכל עסק יש את מאפייני העיצוב הייחודים לו, בין אם מדובר במשרד סולידי ומוכבד, מתקדם וחדשני, רציני ואלגנטי או צעיר ותוסס. לכן, על מנת להעניק לכל חברה את הוילון הנכון עבורה מבחינת מידותיו, צורתו, בדיו, גווניו ואופן שימושו, אנו מספקים לכל לקוח וילונות בהתאמה אישית מלאה.

 

בחירת וילון למשרד בהתאם למיקומו

שלא כמו בבית, בו לרוב הוילונות משמשים עבור קירות וחלונות חיצוניים, במשרדים וילונות יכולים לשמש לקירות חיצונים ופנימיים כאחד. לכן, בעת בחירת וילונות למשרד יש לבחון תחילה את מיקומם המשפיע רבות על סוגם והבדים עבורם. כך למשל, וילון חיצוני נדרש להיות עמיד גם בפני קרינת שמש העלולה להפריע לראות את מסכי המחשבוכדי לשמור על בריאות העובדים ומניעת את התבלות המוצר. זאת בעוד שוילון חציצה לקירות מזכוכית נדרש לאפשר פתיחה או סגירה מלאה בהתאם לצרכי פרטיות. כמו כן, לחדרי ישיבות יש לבחור בוילונות המאפשרים האפלה מוחלטת של החלל, דבר הנדרש למשל לשם הקרנת מצגות.

הזמנת וילונות למשרד

להזמנת וילונות למשרד בהתאמה מלאה ועבור מחיר נוח במיוחד, צרו קשר עם חברת אמריקן קנון בטלפון  03-9233445/6.