וילונות לבתי ספר

חברת אמריקן קנון המובילה בייצור ושיווק מוצרי טקסטיל למוסדות, מתמחה באספקת וילונות יפים, פרקטיים ובטוחים לבתי ספר. מדובר במגוון סוגי וילונות איכותיים ועמידים המסופקים במחיר אטרקטיבי על פי מידה, בהתאמה אישית מלאה לצרכיו של כול מוסד. וילונות האיכות משמשים בין היתר עבור חדרי לימוד, חדרי מורים, מסדרונות, אולמות, מעבדות, ספרייה וחדרי הנהלה. יש לציין כי עם חברתנו תוכלו להזמין גם חבילות שי ארוזות של מוצרי טקסטיל מובחרים לצוות המורים והעובדים בבית הספר, המורכבות בהתאם למספר מתנות והגדרות תקציב.

וילונות בטוחים ותקניים

חשוב לדעת כי כמו מוצרים נוספים, גם וילונות לבתי ספר נדרשים לעמוד בדרישות ותקנות של מכבי האש ומשרד החינוך. התקנות דורשות שימוש בוילונות המכילים חומרים מעכבי בעירה כפי שיש לחברתנו לספק. מדובר בוילונות שסיביהם עברו הליך כימי של השריה וטבילה בחומרים מיוחדים המעכבים את התפשטות האש בוילון. אלו חומרים עמידים בפני אש גם לאחר שימוש ממושך,יחד עם זאת, חשוב לציין כי וילונות אלו אינם מונעים שריפה אלא מעכבים באופן משמועתי את התפשטותה ונזקיה, לכן עדיין יש לשמור על כל כללי בטיחות הנדרשים בעת שימוש בוילון ובפריטים נוספים בבית הספר.

 

וילונות פרקטיים לבתי ספר

מלבד הגורם הבטיחותי, אנו מספקים לבתי ספר וילונות איכותיים, יעילים ועמידים המותאמים במדויק במידותיהם, שישרתו את המוסד למשך שנים רבות וטובות. הוילונות נבחרים מבדים עמידים בפני הצטברות כתמים ואבק, וכן מפני קרעים וחבלות,כמו כן, אנו נדאג לספק לבית הספר וילון שהינו נוח וקל לשימוש, בין אם כוילון בעל מנגנון ידני או חשמלי. בנוסף, נדאג לכך שהוילון יענה במדויק ליעדיי השימוש כגון הצללה, האפלה, יצירת חציצה, מתן פרטיות, או לצרכים אסטטיים ודקורטיביים בלבד.

הזמנת וילונות לבית ספר

להזמנת וילונות בתי ספר יפים, מעוצבים, פרקטיים ובטוחים, המוצעים במחיר משתלם שמותאם להגדרות תקציב, צרו קשר עם חברת אמריקן קנון בטלפון 03-9233445/6. פנו אלינו לקביעת פגישה, קבלת הצעת מחיר ומידע רלוונטי נוסף.