וילונות לבתי מלון

לחברת אמריקן קנון יש ניסיון של ארבע עשורים בסיפוק מוצרי טקסטיל לצרכים מוסדיים, לרבות לבתי מלון. המוצרים כוללים בין היתר מצעים, שמיכות חורף וקיץ, כריות שינה, מגבות ומפות שולחן. בנוסף, חברתנו מתמחה בתכנון וייצור וילונות לבתי מלון אסטטיים ומעוצבים המספקים מענה פרקטי מלא לצרכי המוסד ולקוחותיו, למשל כוילונות מעכבי בעירה או כוילונות הצללה והאפלה. כמו כן, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו העסקיים מעטפת שירות מקיפה המספקת וילונות בכל קנה מידה וכמות בהתאמה אישית מלאה, תוך שמירה על סטנדרטי תפירה, גימור והתקנה גבוהים ועבור מחירים משתלמים במיוחד.

עיצובים ייחודיים, מרשימים ועכשוויים

עימנו כל בית מלון יכול לבחור בסגנון עיצוב וילונות המתאים עבורו, הן מבחינת סוג הבד, צבעיו הדפסיו, אופן תפירתו ואופן סגירתו ופתיחתו. בין היתר, אנו יכולים לספק וילונות בסגנון רומי או ונציאני, וילונות גלילה והסטה, וילונות קפלים, וילון סאן טרופז, וילונות ורטיקאליים ווילונות חשמליים. יתרה מכך, עימנו גם כל בית מלון יכול לעצב קו וילונות ייחודי משלו המתאים לאופי וסגנון המקום ולגוונים השולטים בחלל. את הוילונות אנו נעצב ונייצר עבור כל חלל במלון לרבות חדרים, לובי, מסעדה ומשרדי הנהלה.

 

וילונות פרקטיים ועמידים

ברור לנו שמלבד התאמת עיצוב וילון למאפייני בית המלון, יש גם לקחת בחשבון שיקולים פרקטיים שונים בבחירת וילונות מתאימים. השיקולים כוללים בין היתר את עמידות הוילון בפני אש, נוחות, יעילות ופשטות השימוש בו, היות שהוילון עשוי מבד שאינו נוטה להתלכלך ולצבור אבק, וניתן לכיבוס.  ומעל לכול, בחירת הוילון הינה גם נגזרת שלהגדרות ושיקולי תקציב.

להזמנת וילונות לבתי מלון

להזמנת וילונות לבתי מלון המספקים מענה אסטטי ופרקטי איכותי, ומוצעים עבור מחירים אטרקטיביים במיוחד, צרו קשר עם חברת אמריקן קנון בטלפונים 03-9233445/6. פנו אלינו לקביעת פגישה וקבלת מידע נוסף.