וילונות בהזמנה לפי מידות

וילונות בהזמנה לפי מידות בחנות של חברת אמריקן קנון שבפתח תקווה תוכלו למצוא מגוון איכותי ועשיר של וילונות גלילה מבד, המסופקים לפי מידה ומתאימים לצרכים ביתיים, עסקיים ומוסדיים. הוילונות פועלים באופן ידני או חשמלי ומסופקים ברמות ביצוע וגימור גבוהות ביותר ועבור מחירים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד.

וילונות גלילה מבד

אצלנו תוכלו להזמין וילון גלילה לפי מידה בקשת רחבה של צבעים ומסוגים שונים של בדים, לרבות בדים מעקבי בעירה. וילונות אלו מהווים פתרון הצללה יעיל, עכשווי ומבוקש לבתים ומשרדים ובתי עסק נוספים, כמו מסעדות ובתי מלון, והם אידיאלים עבור מפתחים וחלונות ללא תריס. חשוב לציין כי אנו מייצרים את הוילונות בדרגות שונות של הצללה עד לאיטום והאפלה מלאים.

וילון ונציאני לפי מידה

מלבד וילונות גלילה מבד אנו מספקים גם וילון ונציאני לפי מידה. מדובר למעשה בוילונות גלילה ממתכת, P.V.C  ,עץ המשמשים כתריסים אופנתיים ויעילים לבתים פרטיים, משרדים ובתי עסק נוספים. וילונות אלו מסופקים בקשת רחבה של צבעים והם מתאימים להתקנה על קיר או תקרה. כמו כן, ניתן להזמינם עם תוספת כבלי עגינה המונעת את תזוזתו של הוילון בגין משבי רוח. ניתן לקבלם גם עם שלבים בגדלים שונים, מוצעים עבור וילון מתכת או אלומיניום במידות של 16, 25 ו- 50 מ"מ, ווילון ונציאני מעץ עם מידות שלבים של 25 ו- 50 מ"מ. ווילון PVC עם שלבים ברוחב 50 מ"מ בנוסף, ברשותנו וילונות ונציאנים ורטיקאליים המסופקים במידות שלבים של 16, 25 ו- 50 מ"מ.

ניתן לקבל גם מנגנון מג'יק לפתיחה חלקה.

 

מנועים חשמליים לוילונות גלילה

מלבד וילונות גלילה אנו מספקים גם מנגנונים הנחוצים להפעלתם, בין אם מדובר במנגנון משיכה ידני עם חוט או במנגנון חשמלי ממונע עם שלט. ברשות חברתנו מנועים חשמליים איכותיים תוצרת צרפת של החברה המובילה somfy, שהינם אידיאלים לוילונות גלילה ונציאנים וכן עבור וילונות עם שיטת פתיחה של פלדים, קונטרהפלד, וילונות רומים ווילונות בננה.

 

הזמנת וילונות גלילה

להזמנת וילונות גלילה לפי מידה מבוקשת, המתאימים באופן מושלם למפתחים ולסגנון הבית או המשרד, בואו לחנות שלנו בפתח תקווה או צרו קשר עם אמריקן קנון בטלפון 03-9233445/6.

חניה חינם ללקוחותינו במקום, נגישות מלאה לנכים.