וילון תפירת קונטרהפלד

וילון תפירת קונטרהפלד

הזמנת וילון בתפירת קונטרהפלד

החברה הוותיקה והמוערכת אמריקן קנון מתמחה בייצור ושיווק של מוצרי טקסטיל שונים, לרבות וילונות, מפות, מצעים, שמיכות ומגבות. בחברתנו תוכלו להזמין כל סגנון של תפירות וילון לרבות וילון בתפירת קונטרהפלד. הוילון יסופק ברמת גימור מושלמת, בהתאמה אישית מלאה מבחינת מידותיו, סוג הבד ואופן פתיחתו, וזאת עבור מחיר מצוין ועם שירות אמין, אדיב ויעיל.

וילון בתפירת קונטרה פלד

וילונות בתפירת קונטרה פלד הינם וילונות הסטה יוקרתיים, מסוגננים ומרהיבים, המתאימים כוילון סלון על כל גובהו של הקיר. הם מוצעים במבחר גדול של בדי איכות עם אפשרות תלייה עם משיכה בחוט, מסילה סטנדרטית או עם מנוע חשמלי ושלט. אלו הם וילונות אלגנטיים בעלי חזות רכה ומרשימה, עם כותרת בעלת קפלים קדמיים ואחוריים מעודנים ומסודרים. כמו כן, לתפירת קונטרה פלד אנו עושים שימוש בכמות עשירה של בד, לרוב פי 3 מרוחב הוילון. יש לציין כי כמות הבד הנדרשת בסוג זה של וילונות מושפעת גם מעובי הבד וככול שהבד יותר עבה כך ניתן להפחית מעט את הכמות הנחוצה לקבלת מראה עשיר ושופע. כמו כן, לרוב וילונות קונטרה פלד נתפרים מיריעה אחת המוסטת הצידה. כל זאת בהתאם לדרישות הלקוחות ברמה גבוהה ביותר של תפירת עלית, עם גימור מושלם ולשביעות רצונם המלאה.

הזמנת וילון בתפירת קונטרהפלד

להזמנת וילון בתפירת קונטרהפלד באיכות גבוהה ביותר ובהתאמה אישית מלאה, הגיעו לבית העסק שלנו בפתח תקווה או צרו קשר עם אמריקן קנון בטלפונים  03-9233445/6 או בדוא"ל info@american-cannon.co.il ו- a-cannon@zahav.net.il.